JARNÝ DETOX S POBYTOM- NOVÁ BAŇA

18. - 20.3.2022, pri Novej Bani

S radosťou ťa pozývam na spoločný víkendový pobyt v lone slovenskej prírody, kde sa prakticky naučíme, ako správne robiť JARNÝ DETOX a nijak tým neublížiť organizmu.
 
Tento pobyt je súčasť prípravy na náš vedený on-line detox, ale zároveň to bude praktické a využiteľné i pre široký okruh ľudí, ktorý sa chcú zdravo stravovať a pestovať vitalitu, imunitu a život v súlade všetkých úrovní bytia = HARMÓNIA a ROVNOVÁHA.
 
Zažijeme spolu a naučíme sa: zdravú stravu, bylinky, jogínske očistné techniky, dychové cvičenia, jógu, každodenné pomocné rituály, práca s vedomým zámerom, meditácie, prepojenie so srdcom a hlavne: LÁSKAVOSŤ A PODPORA V KRUHU NÁDHERNÝCH BYTOSTÍ. Myslím, že toto už nám najviac chýba.
 
A ešte sa môžeme tešiť na úžasné masáže a na mantrovanie s indickým harmóniom 🙂
 
Ubytovaní budeme v rekreačnom stredisku v lone prírody pri NOVEJ BANI v trojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou, bude zaistená celodenná strava podľa mojich receptov na podporu očisty, zdravia a vitality.
 
Program bude pestrý, ale bude dosť času aj na integráciu a rozprávanie.
 
Začínať budeme v piatok večerou o 18:00 a končiť v nedeľu obedom o 13:00.
 
DAR, ktorý zahŕňa ubytovanie, plnú penziu a program, je 160 €.
 
Ste srdečne vítaní. ❤️

Info a prihlasovanie na maili: info@alchymilka.sk
 
A ak vás zaujíma on-line vedený vedomý JARNÝ DETOX, tak info a prihlasovanie nájdete tu: https://alchymilka.sk/vedomy-detox/